• Jedálny lístok

Obedy do našej jedálne dodáva kuchyňa Spojenej školy Ignáca Geššaya v Tvrdošíne.

Jedálny lístok je prevzatý zo stránky Spojenej školy.

Zobraziť stránku s jedálnym lístkom

Dôležité informácie pre stravníkov:

Platby za stravu sa uhrádzajú vopred a to formou:

• Číslo účtu: Od 1. apríla  2023 je nutné zmeniť trvalý príkaz na výšku 50 € mesačne na nové číslo účtu  IBAN: SK77 8180 0000 0070 0066 3586,   kde je potrebne uviesť meno/ aj pre viacerých súrodencov/  stravníka alebo číslo stravovacej karty.
          • strava sa platí mesiac vopred, najneskôr do 25. dňa v mesiaci
          • žiaci, ktorým sa poskytuje príspevok na stravu (sekunda - kvarta), musia mesačne  na stravu prispievať sumou 10 €

Platbu je možné realizovať aj cez internetbanking.

Informácie na tel. čísle:  043/5831230,   043/5320282, p. Duchoňová.

Odhlášky zo stravy sú prijímané aj telefonicky ráno do 8,00 hod. na  č.t. 043/5831230.
          Neodhlásená a neodobratá strava prepadá, náhrada sa neposkytuje. Preplatky za stravu sa vracajú v mesiaci júl po celoročnom zúčtovaní priamo na účet stravníka, alebo aj počas školského roka  na požiadanie stravníka pri ukončení-odhlásení sa zo stravy.