• UNICEF – Čo sa nám podarilo v roku 2021 aj vďaka VÁM

• Vďaka programu Svetový rodič:
            •    111 miliónov detí získalo vzdelanie
            •    22,4 milióna detí a žien bolo ošetrených
            •    34 milióna ľudí získalo prístup k pitnej vode
            •    2,4 milióna detí bolo vyliečených z podvýživy

Ďakujeme, že ste s nami boli!

Ďakujeme tiež školám, ktoré sa zapojili do Veľkej školskej SMS súťaže a pomohli nám pomáhať.

• Okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku

• 19.1.2022 sa konalo okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku. Po úspechoch v OK ANJ sme opäť oslavovali! Naši študenti zabodovali vo všetkých kategóriách a získali výborné umiestnenia.

V kategórii 1A obsadili žiačky sekundy, Tatiana Žuffová a Cyntia Fučková, 1. a 2.miesto.

V kategórii 1B získala Radoslava Maďarová 3.miesto a Stela Laurinčíková 4.miesto.

V kategórii 2A sa Anna Mária Hrubcová umiestnila na 1.mieste, Nina Suľová na 3.mieste.

V kategórii 2B získali Ema Sereková a Ema Fukasová 2. a 3.miesto.

Všetkým srdečne gratulujeme. Víťazi z 1. a 2.miesta budú našu školu reprezentovať na krajskom kole súťaže. Veľa šťastia!

• DVOJNÁSOBNÉ VÍŤAZSTVO V OKRESNOM KOLE OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAZYKU

• Vo štvrtok 13. januára 2022 naši študenti – víťazi školského kola Olympiády v anglickom jazyku – zabojovali v okresnom kole súťaže, v konkurencii všetkých základných a stredných škôl z okresu Tvrdošín. V dvoch kategóriách sa im podarilo zvíťaziť:

Adam Ferenčík (OKA),  1. miesto v kategórii 2B
            Oliver Veselý (KVA), 1. miesto v kategórii 1B
            Anna Kozoňová (SXA), 2. miesto kategória 2A, úspešná riešiteľka
            Ema Slimáková (SKA), 4. miesto z 12 súťažiacich, kategória 1A

Z ich krásnych výsledkov máme veľkú radosť a srdečne im gratulujeme. Adam Ferenčík a Oliver Veselý nás budú reprezentovať v krajskom kole súťaže.