• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Regionálne kolo

        • Jakub Plávka

        • 1. miesto
        • Župná kalokagatia 2019 · Regionálne kolo · 2019/2020
        • 1. miesto regionálne kolo a 5. miesto na krajskom kole
        • Monika Vranová

        • 1. miesto
        • Župná kalokagatia 2019 · Regionálne kolo · 2019/2020
        • 1. miesto regionálne kolo a 5. miesto na krajskom kole
        • Ivan Banas

        • 1. miesto
        • Župná kalokagatia 2019 · Regionálne kolo · 2019/2020
        • 1. miesto regionálne kolo a 5. miesto na krajskom kole
        • Petra Kraváková

        • 1. miesto
        • Župná kalokagatia 2019 · Regionálne kolo · 2019/2020
        • 1. miesto regionálne kolo a 5. miesto na krajskom kole
        • Daniel Jandura

        • 1. miesto
        • Župná kalokagatia 2019 · Regionálne kolo · 2019/2020
        • 1. miesto regionálne kolo a 5. miesto na krajskom kole
        • Matej Polák

        • 1. miesto
        • Župná kalokagatia 2019 · Regionálne kolo · 2019/2020
        • 1. miesto regionálne kolo a 5. miesto na krajskom kole
    • Krajské kolo

        • Barbora Cvoligová

        • 1. miesto
        • Prezentiáda 2020 · Krajské kolo · 2019/2020
        • postup do finále Prezentiáda 2020 v Brne
        • Michaela Holubčíková

        • 1. miesto
        • Prezentiáda 2020 · Krajské kolo · 2019/2020
        • postup do finále Prezentiáda 2020 v Brne
    • Okresné kolo

        • Anna Kozoňová

        • 1. miesto 1B
        • OAJ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Oliver Veselý

        • 2. miesto 1A
        • OAJ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Alena Hladká

        • 1. miesto 2A
        • OAJ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Alex Ončák

        • 2. miesto 2B
        • OAJ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Ema Sereková

        • 1. miesto 2A
        • ONJ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Ema Fukasová

        • 3. miesto 2A
        • ONJ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Kristián Kubík

        • 1. miesto 2B
        • ONJ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Zuzana Tarajová

        • 3. miesto 2B
        • ONJ · Okresné kolo · 2019/2020
    • 2018/2019

    • Regionálne kolo

        • Dominika Vajduľáková, Karina Šprláková, Vanessa Vávrová

        • 1. miesto
        • Oravská raketa · Regionálne kolo · 2018/2019
    • Krajské kolo

        • Agátka Brozová

        • Ocenenie ministerkou školstva · Krajské kolo · 2018/2019
        • Marián Dzurik

        • 1. miesto
        • 100 rokov Martinskej deklarácie · Krajské kolo · 2018/2019
        • Dominika Magerčáková

        • 1. miesto
        • 100 rokov Martinskej deklarácie · Krajské kolo · 2018/2019