• Školský psychológ

• Požiadavky:
          podrobnosti sú uvedené v texte napravo
      • Učiteľ fyziky

• Gymnázium, Školská 837, 027 44 Tvrdošín v súlade s § 84 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňuje nasledovnú informáciu o voľnom pracovnom mieste pedagogického zamestnanca.

Škola: Gymnázium
        Sídlo: Školská 837, 027 44 Tvrdošín

Požiadavky na uchádzačov:
        1.      Kategória – učiteľ.
        2.      Podkategória - učiteľ strednej školy.
        3.      Druh pracovného pomeru - pracovný pomer na dobu určitú do 31. 8. 2023.
        4.      Termín nástupu - od 1. septembra 2022.
        5.      Pracovný úväzok – plný.
        6.      Kvalifikačné predpoklady - podľa vyhlášky č. 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore učiteľstvo fyziky v aprobácii s iným predmetom (napríklad MAT, CHE, BIO, INF...).
        7.      Náplň práce - vyučovanie všeobecnovzdelávacieho predmetu fyzika v aprobácii s iným predmetom.
        8.      Platové podmienky - tarifný plat podľa Prílohy č. 1 aktuálneho nariadenia vlády o platových tarifách pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.
        9.      Iné požiadavky - spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, ovládanie štátneho jazyka, bezúhonnosť preukázaná odpisom z registra trestov (predkladá sa pri nástupe).
        10.  Termín dodania žiadosti - do 31. 5. 2022 poštou na adresu školy, osobne, alebo e-mailom na adresu gymts@vuczilina.sk.

Podmienky pre zaradenie uchádzačov do výberového konania:
        • Žiadosť o prijatie do zamestnania (s telefonickým a e-mailovým kontaktom).
        • Profesijný životopis.
        • Doklady o vzdelaní a profesijnom rozvoji (fotokópie).
        • Súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. V zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679/GDPR.

V prípade uzavretia pracovného pomeru:
        • Odpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace).
        • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti (telesná a duševná spôsobilosť na výkon pedagogickej činnosti).

• Školský psychológ

• Požiadavky na uchádzačov:
        Kvalifikačné predpoklady na výkon pracovnej činnosti odborného zamestnanca v kategórii školský psychológ podľa Vyhlášky MŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.
        1. Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v študijnom programe psychológia.
        2. Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v ostatných študijných odboroch špecifikovaných v prílohe č. 10 Vyhlášky MŠ SR č. 1/2020 Z. z. a rozširujúce štúdium pre splnenie predpokladov na výkon pracovnej činnosti psychológa školského zariadenia výchovného poradenstva a prevencie a školského psychológa, alebo rozširujúce štúdium pre splnenie predpokladov na výkon pracovnej činnosti psychológa a školského psychológa, alebo špecializačné vzdelávanie školskej psychológie poskytované vysokou školou.

Podmienky pre zaradenie uchádzačov do výberového konania:
        • žiadosť o prijatie do zamestnania,
        • profesijný životopis,
        • kópie dokladov o vzdelaní,
        • odpis z registra trestov,
        • súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Predbežný termín nástupu:
        august, september 2022
        Platové podmienky:
        v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. a Nariadenia vlády SR č. 341/2004

Žiadosť spolu s ostatnými dokumentmi zasielajte e-mailom na adresu gymts@vuczilina.sk, alebo poštou na adresu Gymnázium, Školská 837, 027 44 Tvrdošín najneskôr do 24. 6. 2022.

S osobnými údajmi uchádzača bude nakladané v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Voľné pracovné miesto vzniklo na základe zapojenia školy do národného projektu „Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov“, ktorý realizuje Metodicko-pedagogické centrum. Pracovné miesto je vytvorené na dobu určitú 1 rok.