• Oznam o voľnom pracovnom mieste

     • Gymnázium, Školská 837, 027 44 Tvrdošín

       

      Pracovné miesto: Upratovačka pre školu

       

      Druh pracovného pomeru

      Pracovný pomer na pracovnú zmluvu.

      Pracovný úväzok

      Plný - 100%, 37,5 hodiny týždenne.

      Kvalifikačné predpoklady

      Nestanovujú sa.

      Náplň práce

      Bežné upratovanie vrátane vynášania odpadkov, čistenie kobercov vysávačom, dezinfekcia sociálnych zariadení, čistenie okien a priestorov školy.

      Platové podmienky

      Nástupný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní, v znení neskorších predpisov v závislosti od dĺžky započítanej praxe.

      Požadované doklady

      Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a mailovým kontaktom, profesijný životopis, súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

      Iné požiadavky

      Zdravotná spôsobilosť.

      Termín podania žiadosti

      Do 5. 8. 2022

      Kontaktná osoba

      Mgr. Matúš Chren

      Telefón

      0907837122

      E-mail

      matus.chren78@gmail.com

       

      V Tvrdošíne dňa 22. 7. 2022

       

                                                                                                                      Mgr. Matúš Chren

                                                                                                                         riaditeľ školy

     • Projekt ENTER - záver

     • Skončil školský rok a zároveň skončil aj náš projekt ENTER, vďaka ktorému sme mohli využívať micro:bity na našej škole. Tí, ktorí programovanie s micro:bitom už skúsili, mi určite dajú za pravdu, že je to zaujímavá skúsenosť.

      Zvládli sme také projekty ako elektronická kocka, kompas, vodováha, meteostanica, komunikácia na diaľku, semafór ... a mnohé ďalšie projekty.

      Práca s micro:bitmi (spolu s bezpečnosťou na nete, aplikáciami Microsoft 365 a programovaniu na www.code.org) nám tiež pomohla zapojiť sa do súťaže programu koordinátorov digitálnych kompetencií 2021/2022, kde sme získali pekné 3. miesto. V novom školskom roku sa teda môžeme tešiť na novú 3D tlačiareň, ktorú určite vyskúšame na hodinách informatiky alebo informatickom krúžku.

      Projekt ENTER bol realizovaný nadáciou Pontis a podporil ho Slovak Telekom.

     • Gymnázdniny 2022

     • Milí rodičia,
      radi by sme pre Vaše mladšie deti ponúkli trojdňový letný komunitný minitábor GYMNÁZDNINY v priestoroch Gymnázia Tvrdošín. Vzhľadom na program sme museli obmedziť vek účastníkov na 5 -10 rokov. Tábor je celkom bezplatný, jediné, čo deti potrebujú, je vlastná strava. Všetky pokyny sú v priloženom dotazníku.

     • Nadpis

     • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

      Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.