• Oznam o voľnom pracovnom mieste

• Gymnázium, Školská 837, 027 44 Tvrdošín

Pracovné miesto: Upratovačka pre školu

Druh pracovného pomeru

Pracovný pomer na pracovnú zmluvu.

Pracovný úväzok

Plný - 100%, 37,5 hodiny týždenne.

Kvalifikačné predpoklady

Nestanovujú sa.

Náplň práce

Bežné upratovanie vrátane vynášania odpadkov, čistenie kobercov vysávačom, dezinfekcia sociálnych zariadení, čistenie okien a priestorov školy.

Platové podmienky

Nástupný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní, v znení neskorších predpisov v závislosti od dĺžky započítanej praxe.

Požadované doklady

Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a mailovým kontaktom, profesijný životopis, súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Iné požiadavky

Zdravotná spôsobilosť.

Termín podania žiadosti

Do 5. 8. 2022

Kontaktná osoba

Mgr. Matúš Chren

Telefón

matus.chren78@gmail.com

V Tvrdošíne dňa 22. 7. 2022

Mgr. Matúš Chren

riaditeľ školy

• Projekt ENTER - záver

• Skončil školský rok a zároveň skončil aj náš projekt ENTER, vďaka ktorému sme mohli využívať micro:bity na našej škole. Tí, ktorí programovanie s micro:bitom už skúsili, mi určite dajú za pravdu, že je to zaujímavá skúsenosť.

Zvládli sme také projekty ako elektronická kocka, kompas, vodováha, meteostanica, komunikácia na diaľku, semafór ... a mnohé ďalšie projekty.

Práca s micro:bitmi (spolu s bezpečnosťou na nete, aplikáciami Microsoft 365 a programovaniu na www.code.org) nám tiež pomohla zapojiť sa do súťaže programu koordinátorov digitálnych kompetencií 2021/2022, kde sme získali pekné 3. miesto. V novom školskom roku sa teda môžeme tešiť na novú 3D tlačiareň, ktorú určite vyskúšame na hodinách informatiky alebo informatickom krúžku.

Projekt ENTER bol realizovaný nadáciou Pontis a podporil ho Slovak Telekom.

• Gymnázdniny 2022

• Milí rodičia,
            radi by sme pre Vaše mladšie deti ponúkli trojdňový letný komunitný minitábor GYMNÁZDNINY v priestoroch Gymnázia Tvrdošín. Vzhľadom na program sme museli obmedziť vek účastníkov na 5 -10 rokov. Tábor je celkom bezplatný, jediné, čo deti potrebujú, je vlastná strava. Všetky pokyny sú v priloženom dotazníku.