• Maratón písania listov: Napíš list – daruj slobodu!

• Solidarita, spolupatričnosť... Môžeme ju vyjadriť svojim blízkym, ale aj tým, o ktorých osudoch sa dozvedáme len sprostredkovane. Voči osudom  ľudí, vzdialených tisícky kilometrov, neboli naši študenti ľahostajní a podporili svojimi listami Magaia, tínedžera z Južného Sudánu, Jasaman z Iránu a mládež z Grassy Narrows v Kanade bojujúcu o budúcnosť a zdravie svojej komunity.

• VZDUCHOLOĎ 22

• zakotúľané zo školského roka 2018/2019

Práve vyletela zatkotúľaná VZDUCHOLOĎ 22:

športujeme, tancujeme, hráme (sa); olympiády a súťaže; gymnaziálny ples; simulované študentské prezidentské voľby; escape room; rozlúčka s maturantmi; svetový deň životného prostredia; koniec školského roka

ZOBRAZIŤ VIAC