• Návrat do školy od 22. februára 2021

• Vážení rodičia, milí žiaci,

na základne rozhodnutia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky sa od 22. februára 2021 obnovuje prezenčné vyučovanie pre žiakov končiacich ročníkov (maturantov).

Podmienky otvorenia školy a proces vyučovania bude vychádzať  z dodržiavania rozhodnutí Pandemickej komisie vlády SR, Ústredného krízového štábu, vlády SR v uznesení, Úradu verejného zdravotníctva SR, rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu a podľa pravidiel COVID AUTOMATU vydaného Ministerstvom zdravotníctva SR.

Vstup do priestorov školy bude umožnený len osobám, ktoré majú negatívny test na COVID-19 nie starší ako 7 dní alebo majú uznanú výnimku pre testovanie na COVID-19.

S prianím pekného dňa

Matúš Chren

• Predmetové olympiády

• 27. novembra 2020 sme sa on-line formou prostredníctvom prihlásenia na webovú stránku
            onlineolympiady.sk zúčastnili okresného kola olympiády zo SJL, kategória C. Našu školu v súťaži
            reprezentovali žiačky kvarty Alexandra Matisová a Monika Hažlinská. ĎAKUJEME

12. februára 2021 sme sa on-line formou prostredníctvom prihlásenia na webovú stránku
            www.onlineolympiady.sk zúčastnili krajského kola olympiády zo SJL. Kategóriu A reprezentovala
            študentka septimy Alena Hladká. Po absolvovaní testu a transformácie textu postúpila do tretej –
            ústnej časti a umiestnila sa na 4. mieste. Kategóriu B reprezentovala študentka sexty Lucia
            Garbiarová
            . Absolvovala prvé dve časti olympiády a jej umiestnenie bude zverejnené po ukončení
            celej súťaže. ĎAKUJEME

Online formou prebehli súťaže v dejepisnej olympiáde, ale pretože podľa organizátorov je oprava
            testov z DO je naozaj náročná na čas, výsledky zatiaľ nemáme k dispozícii.

5. februára 2021 sa uskutočnilo okresné kolo geografickej olympiády on-line formou. V kategórii F -
            6.-7. ročník ZŠ + príma, sekunda OG sa súťaže sa zúčastnilo 8 žiakov (základné + stredné školy
            v okrese). Naša študentka T. Pániková (sekunda A) obsadila 1.miesto a postúpila na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 16.4.2021. Ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy
            a prajeme veľa úspechov.

• Olympiády z cudzích jazykov

• Aj napriek pretrvávajúcej pandemickej situácii a zatvoreným školám môžeme s radosťou konštatovať, že naši študenti nestratili chuť súťažiť a reprezentovať našu školu. Po školských kolách olympiád z angličtiny, nemčiny, španielčiny a francúzštiny, ktoré sa konali tento rok online, postúpili víťazi na okresné a krajské kolá.

Olympiáda z ANJ- okresné kolo

Kategória 2A - Anna Kozoňová - 2.miesto
            Kategória 2B - Alena Hladká - 2.miesto

Olympiáda z NEJ- okresné kolo

Kategória 1A - Stela Laurinčíková - 1.miesto,Sabína Ferenčíková - 2.miesto
            Kategória 2A - Ema Sereková - 1.miesto, Ema Fukasová - 2.miesto

Olympiáda zo SPJ- krajské kolo

Kategória B - Adriána Goreková - 4.miesto
            Kategória C - Zdenka Škerdová - 2.miesto

Z úspechov našich študentov sa veľmi tešíme. Gratulujeme!