• Akadémia veľkých diel

• Zaži dobrodružstvo myslenia cez formáciu dôležitých akademických zručností.
            Diskusné semináre podľa vzoru Oxfordu a ďalších významných univerzít sveta.
            Prihlás sa tento týždeň a staň sa študentom Akadémie.
            Pozri si inšpiratívne videá na stránke www.akademiavelkychdiel.sk
            Na tvoje otázky rady odpovedia Mgr.Dzuriková a Mgr.Harmatová

Prijmi pozvanie a svoj talent môžeš rozvíjať v Akadémii veľkých diel + DofE

V utorok posledná ukážková hodina - predstavíme jedinečné veľké dielo, ktoré doteraz nevidela žiadna trieda.
            Príď v UTOROK 21.9.2021
            o 14:30 do učebne USA
            o 17:00 na TEAMS - link na pripojenie ONLINE dostaneš v správe na Edupage.

Tešíme sa na teba.

• Zmudri do škôl

• Úspechom každej školy je poslať do života absolventa vzdelaného, no takisto schopného kriticky myslieť, vyjadriť vlastný názor, rozlišovať medzi informáciami. Jednoducho, riešiť problémy, ktoré život prináša.

Aj to bol dôvod, prečo sme sa znova rozhodli zapojiť do interaktívneho vzdelávacieho programu Zmudri do škôl.

Študenti majú možnosť zábavnou a primeranou formou získať informácie o hoaxoch, bezpečnosti na internete, fungovaní štátu a spoločnosti, o svojich právach, majú možnosť rozvíjať svoj charakter a aktívne občianstvo. Program je realizovateľný počas prezenčného aj dištančného vzdelávania.

Do zmúdrenia, študenti😊